Masturbator oralny — sklep Erotic-Med.pl

Wśród wielu gadżetów erotycznych, jakie można znaleźć w sklepach z tym wyposażeniem, mało które cieszą się tak duża popularnością, jak masturbatory oralne. Gadżet ten, przeznaczony dla samotnych panów, pozwala przeżyć prawdziwą rozkosz oraz zapewnia niemal identyczne doznania, jakie można odczuć podczas prawdziwego seksu oralnego. Obecnie produkowane modele stają się coraz bardziej zaawansowane, dzięki czemu oferują jeszcze więcej funkcji. Na szczególną uwagę zasługuje zwłaszcza masturbator oralny, jaki można znaleźć w sklepie Erotic-Med.
Masturbator oralny

Jak działa masturbator oralny?

Działanie masturbatora oralnego jest niezwykle proste. Urządzenie jest wyposażone w bardzo wydajny silnik, którego praca została odwzorowana na podstawie wieloletnich badań z wykorzystaniem technologii VR, a także sztucznej inteligencji. Dzięki temu udało się przenieść technikę fallatio na skomplikowany mechanizm sterujący. Podczas wykonywanej pracy, silnik wykonuje bardzo charakterystyczne ruchu posuwisto-zwrotne, przez co użytkownik może zaznać naturalne odczucia towarzyszące stosunkom oralnym, w tym również typu głębokie gardło.

Masturbator oralny — parametry

Na szczególną uwagę w przypadku tego masturbatora zasługuje przede wszystkim wspomniany już wcześniej silnik sterujący. To właśnie dzięki niemu użytkownik może przeżywać naprawdę intensywne doznania. Na panelu sterującym można znaleźć 10 przycisków, za pomocą których można w każdym momencie zmieniać dostępne tryby oraz funkcje. Masturbator posiada swój wewnętrzny wkład wykonany z antyalergicznej cyberskóry. Co ważne, swoją fakturę do złudzenia przypomina on kobiece usta. Sama obudowa jest niezwykle wytrzymała, przez co urządzenie wystarczy na wiele godzin zabawy.

Gdzie kupić masturbator oralny?

Masturbator oralny to urządzenie, które cieszy się niezwykle dużym zainteresowaniem. Nic więc dziwnego, że tak wiele osób może zadawać sobie pytanie, gdzie kupić takie urządzenie. Odpowiedź jest niezwykle prosta. Można z łatwością znaleźć je w sklepie Erotic-Med, który oferuje najwyższej jakości akcesoria erotyczne. Co bardzo ważne, każdy produkt, jaki tu trafia, jest dokładnie przebadany pod kątem bezpieczeństwa oraz zdrowia klientów. Dzięki temu można mieć całkowitą pewność, że masturabtor oralny oferowany przez Erotic-Med to całkowicie bezpieczna inwestycja.

Opinie klientów

Masturbator oralny zakupiłem jakiś miesiąc temu i od tej pory nie moge się z nim rozstac.. urządzenie jest niezwykle wydajne, silnik pracuje cicho, słowem, gadżet idealny. polecam wszystkim fanom zabaw oralnych!!

Michał

Masturbator oralny or Erotic-Med to urzadzenie, które bez obaw moge poleić każdemu. Oferuje ono bardzo przyjemne doznania jest niezwykle intuicyjne w obsłudze, a także oferuje liczne funkcje, ktore urozmaicają zabawę. Polecam!!

Adrian

ten masturbator oralny to z pewnością jeden z moich bardziej udanych zakupow.. Przyjemne doznania, bardzo delikatny wkład oraz solidne wykonanie to tylko niektore z zalet. podoba mi się także bardzo estetyczna obudowa.

Czarek