Masturbator rotacyjny - sklep Erotic-Med.pl

Wiele osób, jako pierwsze skojarzenie z wyrazem “gadżety erotyczne”, w głowie ma zazwyczaj produkty skierowane głównie do pań - różnego rodzaju dilda, wibratory czy przebrania. Okazuje się jednak, że oferta sklepów erotycznych skierowana do mężczyzn również jest bardzo bogata. Najbardziej oczywistym odpowiednikiem wspomnianego wibratora czy dilda dla panów będzie masturbator - specjalny gadżet zdecydowanie zwiększający doznania podczas masturbacji. Jego zadaniem jest imitowanie konkretnej części ciała - pochwy, ust lub odbytu, a wraz z tym - fizycznych odczuć, które towarzyszą mężczyźnie przy realnym zbliżeniu. Istnieje wiele rodzajów masturbatorów, w tym specjalne warianty posuwisto-rotacyjne, które większość pracy wykonują samodzielnie.
Masturbator rotacyjny

Dlaczego warto zdecydować się na masturbator z trybem posuwisto-rotacyjnym?

Masturbator z trybem posuwisto-rotacyjnym można z powodzeniem uznać za odpowiednik wielofunkcyjnego wibratora-króliczka, z którego korzystają kobiety. Jego użytkownik może skorzystać z dostępnych w gadżecie trybów pracy i sprawić sobie absolutnie wyjątkowe doznania podczas samodzielnych intymnych sesji. Takie gadżety wyposażone są w funkcje, które sprawiają, że podczas masturbacji użytkownik będzie mógł poczuć się jak nigdy wcześniej. Ponadto takie zautomatyzowane rozwiązanie nie tylko zwiększa możliwości, ale sprawia, że mężczyzna może się w całości skupić na czerpaniu przyjemności z zabawy.

Masturbator rotacyjny - paramtery

Gadżet jest wykonany z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu jest on odporny na uszkodzenia i z pewnością będzie długo służyć. Posiada 10 trybów ruchu posuwistego i 10 rotacyjnego, które można ustawić według własnego uznania. Oprócz tego urządzenie posiada funkcję mowy - odzywa się seksownym tonem w 4 różnych językach. Do tego urządzenie można zapamiętać ulubione ustawienie użytkownika. W środku masturbatora znajduje się miękka wkładka, która imituje realistyczną tkankę i jest bardzo przyjemna w dotyku. Całość po zakończonej sesji łatwo jest wyczyścić - wszystko dzięki odkręcanemu wieku u dołu.

Gdzie kupić masturbator z ruchem posuwisto-rotacyjnym?

Na rynku funkcjonuje bardzo duża liczba sklepów zajmujących się sprzedażą gadżetów erotycznych różnego typu, w tym także wysokiej jakości masturbatorów z ruchem posuwisto-rotacyjnym. Przed podjęciem decyzji o zakupie z konkretnego miejsca, warto jednak zapoznać się z samym sklepem - czy jest to zaufany sprzedawca, oferujący oryginalne produkty, które nie zaszkodzą Twojemu zdrowiu. Takim miejscem jest specjalistyczny sklep erotic-med.pl, gdzie kupisz wysokiej klasy masturbator rotacyjny i będziesz mieć absolutną pewność, że nabyłeś produkt naprawdę wysokiej jakości.

Opinie klientów

Moje seksualne życie zmieniło się całkowicie, od kiedy używam masturbatora rotacyjnego. Nie wiedziałem że solowe sesje zabaw mogą być tak przyjemne i intensywne. Polecam każdemu, kto szuka zupełnie nowych doznań.

Marcin

Kiedy zwykła masturbacja zaczęła mnie nudzić, postanowiłam znaleźć coś, co mogłoby ją urozmaicić. Wtedy właśnie odkryłem masturbator posuwisto rotacyjny. Zakupiłem więc taki gadżet dla siebie i uważam, że był to strzał w dziesiątkę

Tomasz

Nigdy nie przeżyłem podczas masturbacji takiej przyjemności, jak z masturbatorem posuwisto-rotacyjnym. To zupełnie nowa jakość w solowych sesjach intymności. W końcu mogę skupić się wyłącznie na sobie i czerpać pełną radość z przyjemności, jaką ten gadżet zapewnia!

Krzysztof